Пансіонат “Алексік” Трускавець

Про нас

ЗАБРОНЮВАТИ
""
1
Дата заїздуоберіть дату заїзду
Дата виїздуоберіть дату виїзду
Ім'явкажіть Ваше повне ім'я
Номер телефону
Previous
Next

Пансіонат “АЛЕКСІК” Трускавець – це прекрасне поєднання комфорту перебування з прекрасною навколишньою природою Прикарпаття.

Про пансіонат

Розташований в місцевій зоні курорту Трускавець. Прилягає до лісового масиву. Облаштована територія пансіонату, навколишнє середовище, близька віддаленість від центру міста створюють для відпочивальників ідеальний затишний і комфортний відпочинок.

Територія пансіонату облаштована автостоянкою машин, малими архітектурними формами (альтанками, гойдалка для дітей, квітниками і декоративними різноманітними деревами, доріжками для прогулянок, декоративним озером).

Пансіонат розміщений по сусідству з лікувально-діагностичний корпус санаторію “Дніпро” з сучасною лікувальною інфраструктурою надає можливість відпочивальникам для найбільш повного відпочинку і медичного оздоровлення.

За не довгу історію пансіонату, особливо люблять відпочивати і проводити збори, семінари, конференції медичні працівники та різноманітні спортивні команди України.

З кожним роком адміністрацією пансіонату вкладаються кошти з розвитку інфраструктури пансіонату, вдосконалення послуг відпочиваючивальникам.

Здано в експлуатацію корпус “Гранд АЛЕКСІК” з аквацентром.

about-grand-alexic-spa
pro-pansionat-alexic-truskavets-img1
pro-pansionat-alexic-truskavets-img2
pro-pansionat-alexic-truskavets-img3

Лікування

 

Обстеження і лікувально-оздоровчі процедури жителі пансіонату можуть пройти на території санаторію Дніпро.

В лікувальному центрі санаторію до ваших послуг будуть лабораторні дослідження і консультації лікарів гастроентерологів, урологів, гінекологів, травматологів, проктологів, кардіологів та педіатрів.

Надаються комплексні лікувальні програми: здоровий хребет, антистресова, чоловіче здоров’я, здорові ніжки, обмін речовин, урологічна і терапевтична програми.

pro-pansionat-alexic-truskavets-img2
pro-pansionat-alexic-truskavets-rooms

Опис номерів

 

Пансіонат обладнаний автономним опаленням з підігрівом води в кожному номері. Пансіонат забезпечений цілодобовим постачанням води.

Гостям пансіонату доступне якісне триразове дієтичне харчування за 350 грн/день – шведський стіл на базі санаторію «Дніпро»

Пансіонат “Алексік” Трускавець – це комфортабельні 34 номери на 60 ліжко-місць

Як дістатися

 

До залізничного вокзалу Трускавця відстань від пансіонату Grand Alexic становить півтора кілометра, а до міжнародного аеропорту у Львові – 92 км. За запитом вам можуть надати трансфер.

Справжні

Відгуки наших гостей